vip-at shqipetar

Collection by 💝idaaa

31 
Pins
 • 
255 
Followers
💝idaaa
Samanta - Si Ai (Official Video HD)
Vip

Samanta - Si Ai (Official Video 4K)

Available on:Deezer: https://www.deezer.com/en/album/14367790Spotify: https://open.spotify.com/album/7gQTGI2l57ZPfXqdYc21xuFollow Max Production on:►Instagra...

Foto #Majk sytë pas një femre
Ray BansVipSwagModa

Majk sytë pas një femre?

Reperi i njohur Majk bëri bum me lëvizjet e fundit në jetën e tij. Ai pranoi publikisht se ishte në lidhje dashurie. Por mjaftuan vetëm pak ditë që ai...

Foto #Meda babë për herë të katërt

Meda babë për herë të katërt?

Këngëtari i njohur Meda duket se do të bëhet baba për herë të katërt. Dyshimet vijnë nga fotot e fundit të ciftit nëpër evente kur bashkëshortja e Med...

Foto #Gruja #Ermalit sërish shtatëzënë?

Ariana e Ermalit sërish shtatëzënë? (FOTO)

Gruaja e Ermalit, Ariana shquhet si një nga bashkëshortet më me stil të estradës. Ajo ishte mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar foto e video...

Foto #Gruja #Ermalit sërish shtatëzënë?

Ariana e Ermalit sërish shtatëzënë? (FOTO)

Gruaja e Ermalit, Ariana shquhet si një nga bashkëshortet më me stil të estradës. Ajo ishte mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar foto e video...

Foto #Meda babë për herë të katërt

Meda babë për herë të katërt?

Këngëtari i njohur Meda duket se do të bëhet baba për herë të katërt. Dyshimet vijnë nga fotot e fundit të ciftit nëpër evente kur bashkëshortja e Med...

Foto #Morena seksi

Morena seksi nga shtrati

Modelja e bukur Morena Taraku vazhdon të marrë vëmendjen e publikut duke postuar foto të shumta në rrjetin social Instagram. E shquar për stilin e jet...

Video #Shpat Kasapi - #PaShpirt
VipConcertConcerts

Shpat Kasapi - Pa Shpirt

Shpat Kasapi - Pa Shpirt, ( kenga Magjike 2015 ), Per realizimin e muzikes dhe tekstit nuk kemi informacione, Publikuar ne kanalin e YouTubes: Shpat Kasapi.

Foto #Yllka #Kuqi e lumtur pranë bashkëshortit
Vip

Yllka Kuqi e lumtur pranë bashkëshortit (Foto)

Këngëtarja Yllka Kuqi krahas angazhimeve të saj në muzikë, me mbrëmje e koncerte të shumta, sigurisht ka edhe jetën e saj private. Edhe pse nuk parapë...

Foto #Enca maskohet
VipModaLa Mode

Maskohet Enca (FOTO)

Festa e Halloween po afrohet dhe duket se Enca po përgaditet për këtë. Në fakt bëhet fjalë disa foto që ajo ka postuar në Snapchat e veshur me veshje...

Foto #Duda prezenton bashkëshorten
AktivVipModaLa Mode

Duda prezenton bashkëshorten (FOTO)

Reperi i njohur Gjilanas Duda vazhdon të jetë aktiv me prurje të reja muzikore, duke i qëndruar besnit zhanrit të muzikës dhe dukjes. Tekstet e tij të...

Foto #Afërdita #Dreshaj tregon se a është ndarë nga i dashuri
Vip

Afërdita Dreshaj tregon se a është ndarë nga i dashuri (FOTO)

Lajmi se Afërdita Dreshaj i jep fund lidhjes se saj 3-vjeçare me te dashurin milioner Jakub Kidler, ditë më parë kishte pushtuar mediat rozë. M...

Foto #Yllka #Kuqit nuk i mungon grimi

Yllka Kuqit nuk i mungon grimi (FOTO)

Këngëtares së njohur Yllka Kuqi nuk i mungon grimi. Këtë mund ta themi lirshëm veçanërisht pas publikimit të një fotografie vetanake në rrjetin social...

Foto Fejohet #motra e #Emina #Çunmulajt
VipCrownModaCoronaLa Mode

Fejohet motra e Emina Çunmulajt (FOTO)

Motra e modeles shqiptare me famë botërore Emina Çunmulaj është fejuar sot. Emina në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi të çiftit tek...

Foto Teuta po mesohet se si te bej selfie
VipHoop EarringsModaLa ModeSelfies

Teuta nuk u'a merr dorën selfieve

Aktorja Teuta Krasniqi është bërë shumë e diskutuar në mediat rozë që nga ndarja me Bleron. Është shprehur shumë se ndjehet shumë e lumtur tani dhe e...

Foto #Dafina në Hollywood
HollywoodVipSwagModa

Dafina në Hollywood (FOTO)

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri së fundmi po viziton Hollywoodin. Këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë së saj në Instagram, ku publ...