Lajmet e fundit

Collection by Merita Malaj

40 
Pins
 • 
277 
Followers

Lajmet e fundit nga Kosova

Merita Malaj
Foto #Tuna befason me #fotot e reja

Tuna çmend me fotot e reja (foto)

Kur bëhet fjalë për këngëtaren Tuna Sejdiu gjithqka është e mundur. E shquar sidomos për gjestet e saj kontraverze, Tuna nuk e ka asnjë kompleks, madj...

Foto #Alketa para #operacioneve T Shirt, Women, Fashion, Pictures, Moda, Tee Shirt, Fashion Styles, Fashion Illustrations, Tee

Alketa dikur dhe sot, falë operacioneve (foto)

Alketa Vejsiu padyshim është një emër shumë i njohur për publikun shqiptar. Ajo shquhet për klasin dhe elegancën dhe angazhimin super të madh në media...

Berisha festoi 71 vjetorin, i lumtur me pleqërinë

Berisha festoi 71 vjetorin, i lumtur me pleqërinë

Ish kryeministri shqiptar, Sali Berisha ka festuar ditëlidjen e -të. Njoftimin e ka bërë vet ai në rrjetin social Instagram derisa tregon se është i l...

Foto Isa Boletini, Me 10 qershor behet rivarrimi i eshtrave ne vendlindje Albania, Photos, Pictures

Me 10 qershor rivarrimi i eshtrave të Isa Boletinit

10 qershori, dita kur është mbajtur Lidhja Shqiptare e Prizrenit, është pikërisht dita që do të bëhet rivarrimit të eshtrave të heroit kombëtar, Isa B...

Brasão de armas do Kosovo. Coat of arms of Kosovo. Norway Travel, Italy Travel, Italy Trip, Macedonia, Albania, Montenegro, Switzerland Tourism, Webdesign Inspiration, Web Design

Adresa, Ambasada e Kosoves, Bern, Berlin, Paris

Adresat Ambasada e kosoves ne Berlin, Bern, Frankfurt, Geneve, Bruksel, Paris, Stockholm, Wien, London, Hague, Washington, Rome, Ljubljana, Zagreb, et...

Kur të huajt këndojnë 'Bon bon'-in e Erës (video)

Lajmet e fundit Shqip

Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport

Foto nga 10minuta lajme shqip ne Twitter

10minuta Lajme Shqip (@10minuta)

The latest Tweets from 10minuta Lajme Shqip (@10minuta). Portal informativë, Daily News, Lajme Shqip, Sport, VIP, Lifestyle, Fun. Kosovo, Gjilan

Ja si u zëvendësuan pikturat me motive kombëtare me ato turistike (foto)‏ Painting, Art, Art Background, Painting Art, Kunst, Paintings, Gcse Art

Ja si u zëvendësuan pikturat me motive kombëtare me ato turistike (foto)‏

Piktura e Kuvendit të Lexhës së vitit 1444, ku Skendërbeu bashkoi popullin shqiptar kundër pushtimit osman, sot u mbulua me pikturën e eksponatit arke...

​Rama: Barazimi do ishte më i drejtë, por.

​Rama: Barazimi do ishte më i drejtë, por...

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka komentuar në facebook humbjen e kombëtares nga Serbia, duke vlerësuar rolin e publikut në “Elbasan Arena” si gjënë m...

Me #filikaqa, mjete #piroteknike, shishe të ujit, #sharje e fyerje, përfundoj #seanca e #sotme Painting, Art, Art Background, Painting Art, Kunst, Paintings, Gcse Art

Me filikaqa, mjete piroteknike, shishe të ujit, sharje e fyerje, përfundoj seanca e sotme

Kuvendi sot më tepër i ngjason tribunave të ndeshjeve futbollistike, të mbushura me tifoz që fishkëllejnë me filikaqa. Seanca po vazhdon punimet edhe...

​Sot #Shqipëri - #Serbi, në stadium s’do lejohen asnjë bluzë me #simbolet e #Kosovës

​Sot Shqipëri-Serbi, në stadium s’do lejohen asnjë bluzë me simbolet e Kosovës

Policia e Elbasanit bën publike masat e sigurisë për të gjithë tifozët që do të ndjekin në stadium ndeshjen “Shqipëri- Elbasan” që do të mbahet sot në...

Why Throw Out Imool D iscount Color Contact Lenses At All? The more freque… – Colored Contacts Bloğ Beautiful Eyes Color, Pretty Eyes, Blue Hazel Eyes, Blue Green Eyes, Violet Eyes, Blue Gold, Rare Eye Colors, Aesthetic Eyes, Human Eye

Lajmet e fundit Shqip

Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport

#Jakup #Krasniqi: Na duhet një shkollë edukimi për qeveritarët

Krasniqi: Na duhet një shkollë edukimi për qeveritarët

Ish kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka reaguar ndaj fjalëve të kryeministrit Isa Mustafa, i cili e ka quajtur Albin Kurtin “gomar”. Kra...

#Kryeziu Nuk është larg mendsh që komunistët të krijojnë një Gjykatë Speciale

Kryeziu: Nuk është larg mendsh që komunistët të krijojnë një Gjykatë Speciale

Ish – udhëheqësi i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Eqrem Kryeziu, ka folur për Gjykatën Speciale, por për një gjykatë që mund të formohet nga komunist...

Sa do të kushtojë autostrada Besi-Merdare ?

Sa do të kushtojë autostrada Besi-Merdare ?

Derisa, Serbia ka projektuar çështjen e ndërtimit të autostradës Nish- Merdare, Kosova ende nuk e ka bërë projektin dhe nuk e kanë idenë sa mund të ku...

Foto nga Sternipi i heroit Isa Boletini Fictional Characters, Fantasy Characters

Gazmend Boletini: Shqiptarët po nderojnë gjeneralin

Stërnipi i heroit kombëtar Isa Boletini, Gazmend Boletini, gjatë fjalimit të tij në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë, ka falënderuar të gjithë po...