Lajmet

Collection by Taulant

12 
Pins
 • 
15 
Followers

Lajmet e fundit sot nga vendi dhe rajoni

Taulant
hiti i bukur nga reperi Radoo - Per Ty (Official Video)

Radoo - Per Ty (Official Video)

Radoo - Per Ty Music & Lyrics by music studio Mbreti Records (Switzerland) Mix & Master by DA SOP Video by Manimsa Production (Switzerland) Instagram: https:...

Discover recipes, home ideas, style inspiration and other ideas to try.

Radoo - Bella Mia (Official Video)

Radoo - Bella mia Music & Lyrics by Mbreti Records (Switzerland) Mix & Master produced by DaSop Video by Mbreti Records Connect with Radoo: Instagram: https:...

tregon se si u coptu Ova, Fair Grounds, Travel, Pictures, Viajes, Destinations, Traveling, Trips, Tourism

“Vuçiqi copëton Kosovën” (Foto)

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosjes në shenjë proteste për nënshkrimin e marrëveshjes për Asociacionin e Komunave serbe në Kosovë, me një aksion simbo...

#IsaMustafa Fictional Characters, Fantasy Characters

Isa Mustafa: Në Bruksel nuk jemi për fushatë

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, thotë se është në interes të Kosovës dhe qytetarëve të saj që të përfundojnë me sukses marrëveshjet në disa fusha...

Foto nga #IsaMustafa

Djali i kryeministrit merr tender në Kryeministri, Mustafa nuk sheh asgjë të keqe

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se nuk e ka ditur që një veturë e zyrës së kryeministrit është servisuar në kompaninë e djalit të tij, po...

Festohet ne ditlindja e ish presidentit

​Festohet në Kosovë ditëlindja e Presidentit Clinton

Shoqata “Miqtë e Amerikës”, në bashkëpunim me kolegjin UBT, organizon sot një manifestim për festimin e ditëlindjes së 69-të të ish-presidentit amerik...

Gjakova i jep nesër lamtumirën Esat Stavilecit

Gjakova i jep nesër lamtumirën Esat Stavilecit

Nën patronatin e kryetares së Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari – Lila, nesër organizohet ceremoni lamtumirës për profesorin e ndjerë Esat Stavileci....

#XhaSulua”, aktori 79-vjeçar #Verria Portrait, Tattoos, Headshot Photography, Men Portrait, Irezumi, Tattoo, Tattoo Illustration, Drawings, Portraits

Shuhet “Xha Sulua”, aktori 79-vjeçar Verria vuante nga një sëmundje e rëndë

Ndahet nga jeta në moshën 79 vjeçare aktori i mirënjohur shqiptar, Albert Verria, njoftoi Ora News. Ai u shua mbrëmjen e sotme pas një sëmundjeje të r...

Qeriqi ftohet të jap dëshmi pse e gjuajtën me shishe Hashim Thaçin

Qeriqi ftohet të jap dëshmi pse e gjuajtën me shishe Hashim Thaçin

Kryetari i Këshillit për Mbrojtjen e Luftëtarëve të UÇK-së Xhevdet Qeriqi, është paraqitur në stacionin 2 të Policisë, për marrje në pyetje në cilësin...

Mbi një mijë çiklist i bashkëngjiten aktivitetit “Gjilani bike”

Mbi një mijë çiklist i bashkëngjiten aktivitetit “Gjilani bike”

Në Komunën e Gjilanit, ashtu edhe siç është paralajmëruar, sot në orët e mëngjesit ka nisur aktiviteti “Gjilani bike”, që për qëllim ka vetëdijesimin...

Religious tolerance is so bad that mosques and churches share the same yard 16 Photos Proving That Kosovo Is Just Another War-Torn Country Religious Tolerance, Catholic News, State Police, Vatican, Public Relations, Christianity, Muslim, Paths, Rome

Lajmet e fundit Shqip nga Kosova dhe Rajoni

Lajmet e fundit nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia si dhe diaspora Shqiptare. 10minuta Lajme Shqip me te reja ditore nga vendi...

I shesin pronat në Kosovë dhe ikin për një jetë më e mirë

I shesin pronat në Kosovë dhe ikin për një jetë më e mirë

Varfëria dhe mosperspektiva në Kosovë ka rritur në përmasa shqetësuese numrin e kosovarëve që po ikin jashtë shtetit. Përveç lotarive të shteteve të n...